Skysti tapetai: akivaizdžiausi naudojimo pliusai

Sakoma, jog skysti tapetai yra puikus pasirinkimas tinginiams. Tiek sienų dažymas, tiek tapetavimais įprastais tapetais reikalauja kur kas daugiau laiko ir kruopštumo. Šiuo atveju skysti tapetai yra puikus pasirinkimas, kuris ne tik kad mėgiamas dėl estetinio vaizdo, tačiau tuo pačiu ir palyginus kainos aspektu, tai bene pats geriausias pasirinkimas, kokį tik vertą išbandyti.

tapetaiĮvertinus gana paprastą klijavimo būdą, būtent dažniausiai dėl patogaus proceso, ar tikslesnis žodis dažymo, šie tapetai ir yra pasirenkami. Neišsipurvinsite ir svarbiausia, neliks jokių linijų, kurios galėtų išduoti, kad darbą atliko ne profesionalai, o paprasti žmonės. Išties, pamirškite papildomą darbininkų samdymąsi, kad būtų tinkamai pasirūpinta jūsų sienomis. Viską galite atlikti pats. Pamirškite oro burbiuliukus, kurie labai sugadina sienos vaidą, pamirškite net ir nelygias linijas, kurios tiesiog prašosi būti kaip nors paslepiamos po gėlių vijokliais. Sumaišykite gautą masę su vandeniu, palaukite kol ji subrinks ir tuomet paprasčiausiai su mentele tepkite ant sienos. Kokio storumo – pasirinkimas jūsų. Dažnai tai koreguojasi priklausomai nuo to ar norite sustiprinto garso izoliaciją. Išties, sienos butuose yra labai plonos, o šlapi tapetai gali padėti jas išlaikyti kiek sandaresnėmis. Uždėjus bene poros centimetrų tapetų sluoksnio jau galite džiaugtis kur kas mažesne akustika, kuri sklinda iš pašalinių butų.

Kad šlapi tapetai pasidengtų lygiai (nors tam nereikia jokių specifinių gebėjimų) rekomenduojame jums pirmiausia sienas iškalti gibskartoniu. Tai padės tapetams gražiau išsilyginti. Prasčiausias pasirinkimas juos klijuoti ant gruntinio paviršiaus. Jie prilips, tačiau gana sunkiai. Juolab, apsunkinsite ir patį klijavimo procesą.

Jei vietomis šlapi tapetai begyvenant bus pažeisti, pavyzdžiui išpurvinti, juos pakeisti yra labai paprasta. Paprasčiausiai sušlapinkite ir nuklijuokite. Tose vietose uždėsite naujai paimtų tapetų masę. Būtent todėl rekomenduojame visada pasilikti kiek nors atsargai. Tiesa, galima perklijuoti tik problemines vietas, o ne visą sieną ir nesimatys jokių sujungimų.

Nebijokite ir žaisti su šiais tapetais. Jie parduodami sausu mišiniu, kuriuose būna sumaišomas popierius kartu su medvilne. Galite įsigyti kelis skirtingų spalvų derinius ir savavališkai juos sumaišyti, pabandyti išgauti konkrečius raštus. Džiugu tai, kad nepasisekimo atveju viską gana lengva nuimti ir uždėti iš naujo, tad eksperimentams vietos yra daug. Šlapi tapetai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško kaip gražiai, pigiai ir nesunkiai apipavidalinti savo namų sienas. Dažniausiai kartą išbandžius sustoti būna labai sunku. Tad… nieko nelaukite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *