Stumdomos durys

Šiais laikais daugelis stumdomų durų yra gaminama pagal kliento angos išmatavimus tam, kad erdvė būtų maksimaliai išnaudota. Dažniausiai naudojami plieniniai ir aliumininiai rėmeliai, kad sistema tarnautų ilgai. Šie rėmeliai būna įvairiausių spalvų ir formų bei yra siūlomi kartu su įvairiais priedais palengvinančiais stumdomų durų sistemos eksploatavimą. Svarbiausia, kad stumdomos durys yra gaminamos iš kliento pageidaujamų medžiagų ir tinka jo namų interjerui. Kadangi stumdomos sistemos konstrukcija yra pakankamai paprasta, šias stumdomas duris yra paprasta su montuoti į angą. Tačiau, jei klientas pageidauja, montavimo darbus gali atlikti ir sistemos pardavėjas.

Durys su stumdoma sistemaStumdomos durys parduodamos jau surinktos su paruoštos montavimui, tačiau kartais jei kliento būstas yra nedidelis, gali reikėti visą sistemą išrinkti tam, kad pavyktu dideles stumdomas duris įnešti į vidų. Jei praėjimai yra ypač siauri, o stumdomos durys bus pakankamai plačios, geriausia užsisakyti plieninį rėmelį, nes plieninės sistema yra paprastesnė ir stumdomas duris bus lengviau surinkti. Taip pat rekomenduojama rinktis sistemą su padalinimais, nes mažesnes plokštės, veidrodžio ar stiklo detales yra lengviau įnešti į ankštus namus.

Pagal išmatavimus pagamintos siauros stumdomos durys yra puikus sprendimas mažiems miegamiesiems, prieškambariams bei siauroms erdvėms, kurių erdvę norima išnaudoti maksimaliai. Jos padeda mažą erdvę paversti stilinga daiktų saugojimo vieta. Naudojat siauras stumdomas duris daugiau vietos lieka lentynoms, stalčiams bei aišku užsakovo daiktams. Dviejų stumdomų durų spintos plotis gali būti nuo maždaug 78 cm. Šiuo atveju sustūmus duris į vieną pusę, gali pasiekti maždaug 38 cm pločio erdvę. To pakanka norint spintoje saugoti paltus ir batus, tačiau šios erdvės nepakaks stalčiams arba didelių gabaritų daiktams saugoti.

Taip pat jei stumdomos durys yra ypač siauros bei aukštos, rekomenduojama jas atverti rėmelį laikant šiek tiek žemiau nei per durų vidurį, nes ypač siauros stumdomos durys gali iššokti iš bėgelio. Norint to išvengti, rekomenduojama rinktis plieninę sistemą, kurios apatiniai ratukai turi apsauginį mechanizmą neleidžiantį apatiniams ratukams iššokti iš bėgelio. Jei erdvė ypač maža, stumdomos durys su veidrodžiu yra pats tinkamiausias sprendimas. Jos taip pat puikiai tinka kambariuose, kurių langai yra šiaurinėje pusėje arba yra ypač maži, nes veidrodiniai paviršiai pašviesina erdvę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *