Viena klinika – visos odontologijos paslaugos

Šiais laikais profesionalios odontologijos klinikos siūlo aibę odontologijos paslaugų. Pavyzdžiui, Kaunodenticijos klinika turi platų spektrą odontologinių procedūrų. Dažniausiai jas turi ir įvairios kitos klinikos, kurios laiko save profesionaliomis. Kokias odontologijos procedūras galima atlikti, atvykus į profesionalią odontologijos kliniką?

Odontologo konsultacija

Pirma ir būtina procedūra pas dantistą visada yra konsultacija. Vienose klinikose pirma konsultacija būna nemokama, kitose – už nedidelį mokestį. Dažniausiai pirmojo vizito metu odontologas susipažįsta su paciento situacija, pasidaro kortelėje tam tikrą dantų ir jų istorijos planą. Yra sutariama dėl kitų procedūrų ir susikimų. Taip pat ir klientas nusprendžia, ar nori čia lankytis.

Dantų implantavimas

Dantų klinikaTai – viena pažangiausių procedūrų, kurias dabar siūlo odontologijos klinikos. Dantų implantai yra geriausia galimybė užtikrinti kokybišką ir pilnavertį gyvenimą bei atkurtą kramtymo funkciją žmonėms, netekusiems dantų. Implantaidedami kartą ir tarnauja visą gyvenimą. Pastaruoju metu daug kur ant vieno titano implanto dedamas visas dantų tiltas ir laikomi keturi dantys.

Dantų balinimas

Paslauga, kuri nėra tokia gyvybiškai svarbi, bet gali labai pakeisti gyvenimo kokybę ir žmogaus savijautą – tai dantų balinimas. Juk visi kartais pasvajojame apie gražesnę, baltą šypseną. Vieni svajoja, kiti ją gauna. Pavyzdžiui, žmonės, kurie išsibalina dantis. Profesionalios odontologijos klinikos suteikia galimybę išsibalinti dantis.

Vaikų odontologas

Tai – specifinė odontologijos sritis, kurią sudaro labai svarbūs komunikacijos įgūdžiai. Vaikų odontologas moka bendrauti su vaikais, ir pas tokį odontologą vaikas mielai apsilankys dar kartą ar kelis.

Protinių dantų šalinimas

Jeigu vaikams pieniniai dantys iškrenta patys, tai po 20 metų sudygstančius protinius dantis dažnai tenka šalinti chiruginiu būdu pačių pacientų noru. Mat šie dantys funkcionaliai mums nėra reikalingi. Tačiau jie labai dažnai sugenda, juos sunku pataisyti, o ir nėra prasmės. Gesdami jie gadina kitus dantis, o ypatingai tada, jeigu yra tik šaknis paveikta.

Dantų taisymas

Standartinis dalykas, kurio tikiesi nuėjęs pas dantistą – kad tau sutaisytų skaudantį ar kiaurą dantį. Profesionalios odontologijos paslaugos teikia ir visas dantų taisymo paslaugas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *