Kelionės autobusu po Europą – kaip suorganizuoti?

AutobusaiJeigu norite pradėti organizuoti ekskursijas po Europą, autobusų nuoma galėtų gera tokios veiklos pradžia, tačiau nebūtinai vienintelė, nes galima pradėti ir nuo kitų aspektų. Visgi verta aptarti, kokį planą reikėtų turėti. Juk planas ir strategija investuojant – svarbiausias dalykas.

Raskite vežėjus – autobusų nuomą

Rinkitės autobusų nuomotoją, ar tai būtų www.nlbus.lt, ar kažkoks kitas – ieškokite tokio, kuris galėtų suteikti garantuotai geras paslaugas už jums prieinamą kainą. Galima siūlyti vežėjams ir bendradarbiauti, kad jie galėtų galbūt dėl nuolatinio paslaugų naudojimo suteikti kažkokias tam tikras nuolaidas. Jeigu planuojate ekskursijas dažnai, tuomet gal ir verta sudaryti kažkokį paslaugų paketą autobusų nuomos.

Sudarykite gerą maršrutą

Kur gi keliaus tas jūsų autobusas? Jeigu norite suteikti ekonominės klasės keliones, rinkitės pigesnius nei Lietuva regionus: Lenkija, Gruzija, Bulgarija, Rumunija, Ukraina, Balkanų šalys ir kt. Ten verta atvažiuoti su nuomotu autobusu, kadangi vietinis susisiekimas ne visuose regionuose yra gerai išplėtotas. Be to, tikrai rasite labai gražių vietų, įdomios istorijos, o ir pigių viešbučių. Todėl tokia kelionė būtų tikrai gera dovana sau patiems. Sudarykite keletą tokių apytikslių maršrutų. Internete pilna turistams naudingų vadovų, kurie gali lengvai atskleisti, kur, kada ir kaip verta keliauti, ką pamatyti. Sudarykite nemokamų pramogų planus, įtraukite ir mokamas pramogas į pasirinkimus. Kurkite kelis paketus: ekonominės klasės, prabangesnius.

Raskite pigias ir patogias nakvynes

Taip pat ieškokite tikrai pigių ir patogių nakvynių: gal geresnėje vietoje, o gal su pusryčiais. Suraskite ir vietą išnuomotam autobusui priparkuoti, tai tikrai bus svarbu. Jeigu viešbučiai senamiestyje, galima atvežti žmones iki viešbučių ar vietos, kur autobusui dar galima privažiuoti, o paskui jį nuvaryti kažkur "pernakvoti" toliau ir, kur pigiau kainuoja stovėjimas.

Suteikite ir pasirinkimus pramogoms

Kaip jau minėjome, suteikite keletą paketų – mokamų pramogų, nemokamų. Kad žmonės patys galėtų rinktis. Pagalvokite ir dėl gidų. Dažna klaida yra persistengimas su gidais, kuomet žmonės kelionėje nė žingsnio negali žengti savarankiškai, o vaikščiodami po įstabias vietas, negali net sustoti nusifotografuoti, nes tenka bėgti paskui gidą ir klausyti milžiniškus informacijos kiekius.

Reklamuokite ir parduokite keliones

Kai sukursite kelionių maršrutus, pardavinėkite keliones specialiuose dovanų, kuponų puslapiuose, kurkite reklamos strategiją. Mat konkuruosite su įvairiais kelionių organizatoriais. Tačiau tai turi būti veikla, kuri jums patinka, tuomet ir keliones organizuoti bus tikrai smagu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *