Kur gali užklimpti vilkikas

Galima sakyti, kad vilkiku pardavimas Lietuvoje – tai vienos stambiausių auto technikos pardavimas. Juk tik tikrai didelis vilkikas gali gabenti tokius krovinių kiekius, kokius kasdien tenka gabenti pramonininkams ir pardavėjams. Tačiau nors kelyje vilkikai yra patys grėsmingiausi ir saugiausi jiems patiems vairuojantiems žmonėms, tačiau yra situacijų, kuomet vilkikas nėra pranašesnis prieš mažesnes mašinas. Dideliai mašinai lengviau kur nors užklimpti ir užstrigti.

Įklimpti purvyne

Vilkiku pardavimas lietuvojeTaigi, pirmiausia, kur galbūt galėtų įklimpti daf vilkikai ir sunkiai iš ten išsikapanoti – tai purvyne. Paprastas lietuviškas purvynas juk yra tai, ką tikrai sunku ir paslėpti. Nors dauguma kelių geri, bet jeigu tektų pasukti kur nors iš autostrados į mažesnius keliukus, navigacija vilkikui neparodytų, kur jis gali įklimpti, o kur saugiai pravažiuos. Ir čia tikrai atsitiktų nepageidaujamas dalykas, kuomet ratams panirus į purvyno balą greitai paaiškėtų, kad vilkikas pats iš jos neišvažiuos. Tiesa tokia, kad navigacijos labai dažnai žmones veda per siaubingai pravažiavimo neturinčias vietas, tačiau kažkodėl pro ten vis tiek tenka kažkaip pravažiuoti. Tad tikrai geriau niekam neparagauti šio malonumo ir neįklimpti purvyne.

Įklimpti smėlyje

Retas atvejis, bet irgi įmanomas – įklimpti smėlyje. Tai gali nutikti, pavyzdžiui, vilkikui vežant smėlį iš karjero ir pasirinkus tokį kelią, kuriame bus labai daug smėlio. Sunku iš miško ištempti sudėtingai įstrigusias mašinas. Gal kokia nors reta proga vilkikas galėtų įklimpti ir pajūrio smėlyje. Pavyzdžiui, jeigu ten mašina atsirastų tokiu metu, kai reikėtų ruoštis muzikos festivaliui. Ji atvežtų aparatūrą, scenos reikmenis ir daug kitų dalykų, kurių iš tiesų prireiks. Ir jeigu čia prasisuks vilkiko ratukai ir užstrigs smėlyje, reikės kone banginio, kad jis atplauktų iš jūros ir tą vilkiką iškeltų.

Nepralįsti pro viaduką

Dar viena nemaloni situacija – jeigu vilkikas užstrigtų ten, kur virš jo yra nedidelis viadukas, tiltas, vamzdis. Tuomet jis negalės pravažiuoti, ir čia jau nieko nepadarysi. Ko gero, kažkur buvo ženklas, jog tokių gabaritų automobiliui ten važiuoti nebuvo galima, tačiau galbūt vairuotojas to ženklo nepastebėjo dėl prastų matomumo sąlygų, dėl to, kad nepažįsta apylinkių, o gal tiesiog nebuvo atidus. Teks suktis ir ieškoti kito pravažiavimo.

Neišsisukti siauroje gatvelėje

Dar vienas pavyzdys, kur vilkikui su savo milžinišku kroviniu geriau neatsidurti – siauroje senamiesčio gatvelėje. Ten atsidūrus gerai tikrai nebus, kadangi teks ieškoti būdų, kaip prasisukti ten, kur net ir mažai mašinai pralįsti kartais būna sunku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *