Mikroautobusų nuoma – tinkamiausia paslauga mažai įmonei

Mažos įmonės šiuo metu mūsų šalyje sudaro nemažą dalį. Reikia pastebėti, jog nors kiekvienos įmonės esmė yra gaminti kokį nors produktą ar teikti tam tikras paslaugas, tos pačios įmonės neretai neišsiverčia be kitų įmonių, gaminamos produkcijos ar teikiamų paslaugų. Viena iš jų yra mikroautobusų nuoma. Mes tvirtiname, jog ši paslauga yra puikus pasirinkimas visoms nedidelėms įmonėms. Netikite? Skirkite šiek tiek savo laiko šiam straipsniui.

mikroautobusai Argumentas, dėl kurio galima drąsiai tvirtinti, jog ši paslauga yra puikus pasirinkimas visoms mažoms įmonėms yra tas, jog paprastai tokios apimties įmonėms neturi nuosavo transporto. Žinoma, tuoj pat gali atsirasti žmonių, tvirtinančių, jog kai kurioms įmonėms to transporto apskritai nereikia – kasdienėje veikloje jis nenaudojamas. Tačiau, ar viskas susideda vien tik iš kasdienės veikla? Vienas iš atvejų, kuomet net ir mažos apimties įmonei yra reikalingas transportas, yra ta, kad nepriklausomai nuo to, kiek įmonėje dirba žmonių, tarp jų tikrai atsiras tokių, kuriems tikrai reikės įgauti naujų žinių kursuose ar mokymuose, o galbūt iškils būtinybė tobulinti jau turimus įgūdžius. Žinoma, tokiu atveju, įmonės vadovybė gali teigti, jog tai, kaip darbuotojai nusigaus iki mokymo vietos yra jų pačių reikalas, tačiau kur kas geresniu pasirinkimu tampa darbuotojų aprūpinimas transportu. Taigi, šiuo atveju, idealiai tinka mikroautobusų nuoma. Na, o jei jūs, kaip įmonės savininkas, galvojate, jog tokia paslauga – nieko verta, teks iš naujo įvertinti jos naudingumą: visų pirma darbuotojai, išgirdę, jog bus pasirūpinta transportu tirki apsidžiaugs ir bus jums už tai dėkingi, o antra – žinodami, jog po ilgos dienos, praleistos mokymuose, jiems neteks sėsti už automobilio vairo ir dar bent kelias valandas išlaikyti budrumą. visos dienos metu jie patirs mažesnį stresą bei galės geriau įsisavinti naują informaciją.

Tačiau aptartas atvejis nėra vienintelis, dėl kurio, drąsiai galima tvirtinti, jog mikroautobusų nuoma yra geras pasirinkimas kiekvienai mažai įmonei: net ir tuo atveju, jei įmonėje dirba nedaug darbuotojų, negalima pamiršti, jog kolektyvinės išvykos neša labai daug naudos: jos ne tik suartina kolektyvą bei suteikia progą pabendrauti neoficialioje aplinkoje, bet ir leidžia darbuotojams pamatyti ar sužinoti kažką naujo, pakeisti aplinką (net moksliškai yra įrodyta, jog reguliarus aplinkos pakeitimas bei galimybė leisti laiką su bendradarbiais ne darbo aplinkoje, didina darbo našumą). Na, o tam, kad visas kolektyvas galėtų pasiekti kitame mieste esančią koncertų salę ar kitoje šalyje veikiančius muziejus, pats metas išsinuomoti mikroautobusą.

Taigi, mikroautobusų nuoma yra ta paslauga, kuriai idealiai pravers nedidelei įmonei, neturinčiai nuosavo transporto. Tai, jog įmonė neturi nuosavo transporto, dar nėra kliūtis dalyvauti įvairiuose mokymuose bei suteikti progą darbuotojams tobulinti turimas žinias bei įgūdžius, ar dalyvauti kultūriniuose renginiuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *