Nosies pertvaros operacija: graži nosis ir lengvas kvėpavimas

ChirurgijaNors daugeliui gali nuskambėti keistai, tačiau nosies pertvaros operacija yra viena sudėtingiausių plastinių operacijų dėl įvairių priežasčių. Tiesi nosies pertvara yra reikalinga ir būtina ne tik estetiškam vaizdui, tačiau ir teisingiems ir sklandiems kvėpavimo procesams. Nosies pertvara yra sudaryta iš kremzlės, todėl operacija atliekama tik pilnamečiams asmenims, kuriems jau kremzlės dažniausiai būna pilnai susiformavusios. Ši operacija, nors ir dažnai priskiriama prie estetinės chirurgijos, dažniausiai vis dėlto atliekama sveikatos labui, tačiau be abejo vienu metu visuomet galima sutvarkyti abi problemas.

Estetika

Tokia procedūra itin reikalinga po įvairių traumų, kai sulaužoma nosis ar kokiu nors kitu būdu pakeičiama nosies pertvaros forma. Esant rimtiems sužeidimams, net jaunesniems nei 18 metų vaikams operacija vis dėlto yra atliekama, mat jos metu grąžinama pradinė nosies forma ir pertvara atstatoma į vietą net tokiais atvejais, kai traumos metu prarandama dalis nosies audinių arba galbūt visai prarandama nosis. Nors ir sudėtinga, tačiau ši operacija vienu metu gali patenkinti estetinius kliento reikalavimus ir palikti ryškų skirtumą.

Sveikata

Tie, kurie nežino kodėl bent kažkiek kreiva nosies pertvara yra didelė problema, akivaizdu, jog nėra susidūrę su šia problema. Kiekvienas žmogus, gavęs traumą ar gimęs su kreiva nosies pertvara patvirtins, jog ji neleidžia tinkamai kvėpuoti, o juk kvėpavimas yra be galo svarbus mūsų gyvybei. Dideli nosies pertvaros defektai gali įtakoti ir dažnai pasirodantį kraują iš nosies, galvos svaigimą ir net įtakoti širdies problemas bei didesnę riziką visokioms infekcijoms. Ką jau kalbėti apie nemalonius tiek jums, tiek ir aplinkiniams elgesio pakitimus, kuriuos nosies pertvaros operacija padės lengvai išspręsti – knarkimas, dažnas buvimas išsižiojus (kvėpavimas per burną) ar nevisada aiškus kalbėjimas.

Operacija

Ši operacija nėra viena maloniausių, o ir gijimo procesas nėra labai gražus, tačiau galutiniame rezultate garantuotai galėsite džiaugtis nauja ir ne tik gražia, bet ir lengvai kvėpuojančia nosimi. Operacija atliekama atviruoju arba uždaruoju būdu (pasirenkate jūs kartu su gydytojo konsultacija), po jos apie 10 dienų teks vaikščioti su tvarsčiu ir laukti, kol dings patinimai bei mėlynės. Tačiau po 3-4 mėnesių galėsite džiaugtis galutiniu tobulu rezultatu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *