Trys televizoriaus pirkėjų tipai

TelevizoriaiJeigu ieškomas televizorius internetu, gali būti, kad jo reikia žmogui, priklausančiam vienam iš trijų pirkėjų grupių. Tokiems žmonėms patarimai renkantiems televizorių gali tikti laikantis nuomonės, kad visi priklauso skirtingam žmonių tipažams. Gal tai ir tiesa. O kokie tie žmonių tipai? Supraskite, kokio tipo žmogus esate, ir galėsite lengviau išsirinkti jums tinkantį televizorių internetu.

Sinefilas

Kas yra sinefilas? Tai žmogus, priklausomas nuo kino. Aišku, tokių nėra, bet šitą gerokai perdėtą pavadinimą mes visgi vartojame tiems žmonėms apibūdinti, kurie tiesiog tikrai labai mėgsta kiną. Dėl to ir pavadiname juos taip. Nesunku atspėti, koks televizorius internetu geriausiai aptarnautų jų poreikius. Tai – milžiniškas televizorius. Su dideliu ekranu, plačia raiška, bei gera garso kokybe. Galbūt ir su įrašymo įrenginiais, nes tikras sinefilas filmus žiūri po du kartus, todėl jis juos kartais norės įsirašyti. Susikurkite asmeninę kino salę namuose.

Priklausomas nuo žinių

Kitokia žiūrėtojų rūšis – žinių žiūrėtojai. Jie nori matyti panoramą, nori matyti žinias, nori pažiūrėti ir dienos naujienas. Geriausia turėti kelis nedidelius televizorius, kad šie būtų išdėstyti įvairiose namų vietose. Tuomet tai reikš, kad bus galima vykti į skirtingas vietas, vaikščioti po namus, o žinias vis tiek bus galima girdėti ir matyti. Išlikti žinių srauto apsuptyje.

Tyrinėtojas

Taip pat verta turėti televizorių tiems, kurie yra tikri tyrinėtojai. Jie norės pasijungti isas kabelines televizijas ir žiūrėti daugybę gerų informacinių laidų. Žiūrės analitines laidas, žiūrės ir dokumentiką. Tokiems žmonėms tinka bet kokie televizoriai, geriausia tiesiog rinktis pagal savo biudžetą. Svarbiausia bus turėti gerą adapterį ir pasijungti kabelinę. Kad būtų galima neapsiriboti keliais kanalais, ir būtų tikrai iš ko rinktis.

Sofos bulvė

Kitaip tariant – coach potato. Tai žmonės, iš kurių visi juokiamės, ir visi jais šiek tiek esame, daugiau ar mažiau. Tiems, kieno laisvalaikis gali mielai eiti tiesiog prie televizoriaus, jiems reikėtų televizoriaus su kuo daugiau papildomų funkcijų ir nuotolinio valdymo galimybių. Tuomet tokio poilsio mėgėjas iš tiesų galės patogiai įsitaisyti ir likti ant sofos gana ilgam. Su distanciniu valdymu galima padaryti daug: perjungti kanalą, garsą ir daug kitų dalykų, o jums nereikės niekur trauktis

Tad pagal tai, koks žmogus esate, galite rinktis ir televizorių. Mažiausiai klausykitės, ką jums kalbės pažįstami ir patarinės – rinkitės tai, kas atrodo labiausiai tinka būtent jūsų individualiems poreikiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *