Senovinis biuro interjeras – misija įmanoma

Manote, kad biurų nuoma Kaune būtinai ves jus prie darbo nuobodžiame arba vienodai atrodančiame ofise? Tai – netiesa. Norėdami išsinuomoti darbo vietą, jūs galite reikšti norus ir pageidavimus, kaip reikėtų įrengti biurą. Kai kada galite pageidauti visai ne šiuolaikiško įrengimo, o atvirkščiai: senoviško. Štai keletas patarimų, kaip gali būti įrengtas senovinio rustic stiliaus biuras.

Palubyje – sijos

Vienas labiausiai atpažįstamų šio interjero elementų yra palubyje kabančios sijos. Ir jeigu jūs norite džiaugtis būtent tokiu darbo vietos jaukumu, tuomet padarysite ir tas sijas, ir jas laikančias konstrukcijas. Tai visiškai kas kita nei lygios baltos lubos, kurios yra populiarios senuose biuruose. Gražios medinės sijos sukuria vizualinį ritmą, o kartu nukeldina jus į senesnius laikus.

Raudonų plytų sienos

Biurai KauneKitas svarbus konstrukcinis elementas tokiam biurui sukurti – tai daili raudonų plytų siena. Ji turėtų būti pas jus bent viena. Idealu, jeigu ji yra tiesiog iš seno pastato, kuriame anksčiau kažkas buvo, gal gamykla, o dabar padarytas biuras. Žinoma, tokia siena gali būti ir naujai pastatyta, jums tereiks iš kažkur gauti gražių raudonų plytų.

Lenta su kreida

Kitas gražus dalykas tai bus atsisakymas standartinės baltos magnetinės lentos, ant kurios būna rašoma su markeriais. Čia jums reikės kiek kitokio dalyko: paprastos juodos lentos ir tikros baltos kreidos. Tai bus jūsų užduočių tikroji lenta, kur, kas norės galės užrašyti, ką galvoja. Gal savo darbus susirašysite, gal priminimus, kontaktus ar palinkėjimus sau. Tačiau būtent toks senovinis sprendimas visiškai keičia tai, kas buvo prieš tai.

Mediniai ir juodo metalo baldai

Gražus pasirinkimas būtų mediniai arba juodo metalo baldai. Būtent tokius baldus reikėtų rinktis, norint sukurti tą rustic stiliaus biurą. Aišku, gerai būtų visur interjere naudoti kuo daugiau medžio, tačiau gal ne visada tai bus taip paprastai įgyvendinama. Tačiau jūs turėtumėte stengtis dėl to ir galiausiai vis tiek turėsite gerus rezultatus.

Šiltas apšvietimas

Pamirškite akinančią ir burzgiančią baltą operacinės šviesą, kuri burzgia senuose biuruose. Jaukiame rustic stiliaus biure interjerą iškart užliesite šilta geltona šviesa. Ji neveiks jūsų varginančiai, tad galėsite jaukiai dirbti ir patirti tikrą malonumą, gyvendami tokioje erdvėje.

Augalai

Tikslingai išnaudotas langas – tai ne apkrova augalais. Ant palangės įrenkite sau skaitymo erdvę, o augalus dėkite kampe arba kabinkite ant tam skirtų vinių, dėkite ant stovų.

1 komentaras apie “Senovinis biuro interjeras – misija įmanoma

  1. Užduočių lentos poreikis vis dar aktualus, ne tik senovinio interjero biuruose, bet ir naujuose, moderniuose ofisuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *