Nusprendus padaryti pertvaras, prireikė keisti grindis

Kartais, kai sugalvojame padaryti remontą kažkur ir pakeisti tik vieną nesvarbų elementą, staiga svarbu pasidaro viskas: ir grindjuostės, ir tapetai, ir langai, ir lubos… Taip nutiko ir vienai šeimai, kuri nutarė pasitvarkyti bendrą šeimos sodo namelį.

Kaip viskas atrodė iki remonto

Grindų remontasTaigi, iki remonto pirmas aukštas buvo įrengtas, tačiau apleistas jau 20 metų. Šio aukšto tvarkymas buvo atliktas iškart atsikrausčius vasaroti, ir sutvarkyta viskas buvo greitai, kokybiškai ir per daug neišlaidaujant. Buvo perdažytos sienos, grindys, langų apvadai, pakeistos užuolaidos, perstatyti baldai, kai kurių apskritai atsisakyta. Ir visa tai suveikė tikrai puikiai, greitai pirmas aukštas ėmė atrodyti erdvus, patogus ir labai jaukus. Tačiau antrojo aukšto remontas buvo problematiškesnis. Pirmoji idėja buvo tiesiog bendroje erdvėje padaryti pertvaras ir suformuoti kelis kambarius, kad galėtų juose įsikurti atskiros šeimos. Deja, viskas vyksta ne taip paprastai.

Teko viską išardžius sudėti grindis

Taigi, paaiškėjo, kad reikia keisti grindis, nes jos niekada iki galo taip ir nebuvo padarytos. Taip pat buvo nutarta, kad keisti reikės ir lubas, kadangi jos labai blogos, nuolatos iš jų byra dulkės, spaliai, ten slepiasi ir žiemoja vabzdžiai ir pan., dėl to reikia pasistengti labiau. Tad šie darbai užtruko, ir tai dar net nebuvo priartėjimas prie pertvarų darymo. Buvo dedamos plokštės, ant plokščių dedama PVC danga, o tuomet specialios grindjuostės, kurios leido sumontuoti lygiai linoleumą ir paslėpti tam tikrus nelygumus.

Pagaliau pavyko ir padaryti pertvaras

Galiausiai po poros mėnesių atėjo ir pertvarų eilė, tačiau tada jau net nebuvo likę išvis jokio entuziazmo kažką dar daryti. Visgi, buvo smagu, kad darbas pagaliau yra atliktas. Pertvaros buvo daromos iš medinio karkaso, apšiltinimo ir garso izoliacijos medžiagos, tuomet viskas buvo apdedama gipso kartono plokštėmis, šios dažomos, dailinamos. Galiausiai buvo montuojami baldai, prie kurių buvo užtrukta dar apie mėnesį, kol viskas buvo galiausiai pilnai padaryta. Baldai buvo pritaikyti tik idealiai tinkantys kambariui, todėl buvo tikslingai išnaudota vieta.

Paskutiniai dekoro elementai

Tai, kas liko, tai dalykai, kuriems tobulinimo galima bus ieškoti visada: nauji lovos užvilkimai, kambarinės gėlės, vis gražesnis lempos gaubtas ir panašūs dalykai. Visa tai iš tiesų sukėlė didelį susidomėjimą ir leido kitiems šeimoms nariams pamatyti, kaip galima paprastai ir gražiai padaryti remontą, ir paskatino juos savo pusėje imtis to paties.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *