Internetinis radijas Kėdainiuose

Rūpinamės, kad kiekvienas klausytojas, nesvarbu kokio amžiaus ar pažiūrų būtų, atrastų tai, kas labiausiai patinka būten jam. Todėl stengiamės, kad siūlomų radijo laidų įvairovė tiktų kiekvieno skoniui. Juk universalių dalykų nėra ir tai, kas artima vienam, gali būti visiškai svetima kitam. Kad taip nenutiktų, siūlome net keletą skirtingų laidų, kurios gvildena pačius įvairiausius klausimus. Orientuojamės į platų klausytojų ratą ir mums rūpi kiekvieno pomėgiai, todėl mūsų transliacijų metu apžvelgiamos verslo ir švietimo, kultūros, susisiekimo, istorijos ir dar daugelis kitų temų. Entuziastingi vedėjai visada pasiruošę smagiai ir įdomiai šiuos dalykus Jums pateikti. Toliau rasite trumpą pristatymą, kokios tai laidos ir apie ką kalbama jų metu.

Radijo laida internetu apie verslą

Internetinis radijas„Centro FM“ internetinis radijas pristato Jums laidą apie verslo aktualijas. Tai rubrikoje „Verslo Šiltnamis“ vedėjos Justinos apžvelgiamos naujienos. Šioje laidoje kalbama apie Kėdainių mieste ir jo apylinkėse įsikūrusius verslus, jų padėtį bei reikšmę regionui. Radijo laida „Verslo Šiltnamis“ tai puiki galimybė sužinoti apie verslo padėtį savo krašte, sekti jo raidą ir tam tikrų nišų užpildymą. Tai naudinga ne tik savo verslą jau turintiems klausytojams, tačiau gali pametėti unikalių idėjų ir tiems, kurie dar tik brandina tokias mintis.

Radijo laida apie kultūrą

Regioninis radijas „Centro FM“ visuomet neabejingas kultūrai ir siekia ją puoselėti. Dėl šios priežasties programoje rasite ir kultūros pažinimą skatinačią laidą „Dūzgynė“. Šioje laidoje klausytojai supažindami su folkloru, įvairių šalių liaudies meno skirtybėmis. Taip pat aptariamos tradicijos bei šventės, kalbama apie jų reikšmę bei papračius, kurių laikytasi jų metu. Radijo laida „Dūzgynė“ skirta bet kokio amžiaus žmonėms, kurie domisi savo ir kitų šalių kultūros istorija bei unikaliomis tradicijomis.

Radijo laida apie švietimą

Radijo laida „Moksleivių Aktualijos“ skirtos ne tik moksleiviams ar jų tėvams. Tai kiekvienam atsakingam visuomenės nariui aktuali informacija apie tai, kas vyksta mūsų šalies švietimo sistemoje, kokiais metodais auklėjama naujoji karta, kokie reikalavimai keliami mokiniams. Taip pat apžvelgiama jaunimui aktuali informacija, pristatoma jiems skirta veikla, įvairūs užsiėmimai, skatinama kuo aktyviau dalyvauti savo krašto gyvenime.

Kitos radijo „Centro FM“ laidos

Prieš tai pristatytos laidos – tai tik dalis to, ką išgirsti galite mūsų eteryje. Galime pasiūlyti laidų apie tam tikrą muzikos stilių, skirtą gyvenimo kokybę gerinti ir pagrindinius Ajurvedos principus pažinti, pokalbiams apie vaikus ir jų auklėjimą, kitų, egzotinių šalių padėtį ir istoriją bei kiekvienam vairuotojui skirtą laidą „Pakeliui“. Kad ir kur būtumėte, mūsų radiją galite klausyti patogiausiu Jums būdu (internetu ar net mobiliuoju telefonu) tad savo mėgstamos laidos tikrai nepraleisite. „Cenntro FM“ – tai radijas, kuris visada arčiausiai klausytojo. Daugiau informacijos apielaidas rasite Facebooke ir oficialiame radijo tinklalapyje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *