Išsinuomojo mašiną ir pristatė Lietuvą

Iš Kolumbijos atkeliavęs Luisas niekada nebuvo buvęs ant ledo. Tačiau su gera kompanija ir protinga automobilių nuoma, jis per vieną savaitgalį pamatė lietuviškas žiemos grožybes.

Nutarė nuomotis mašiną

Pirmiausia svečius priėmę tautiečiai suprato, kad šiai kelionei būtų gerai turėti patikimą mašiną iš https://www.turbonuoma.lt. Kadangi senoji turėjo problemų, neaišku, ar toli nuvažiuosi, ir kaip pavyks iš gilesnio sniego išsirausti arba esant šaltukui užsikurti. Tad bent jau šiam savaitgaliui, kuomet buvo laukiama svečių iš tolimojo žemyno, norėjosi, kad tokios techninės kliūtys nesugadintų viešnagės. Tad automobilio nuoma buvo tikrai geras žingsnis.

Pamatė Trakus ir užlipo ant ežero

Nuomos paslaugosPirmiausia buvo nutarta sutvarkyti esminį formalumą – nuvežti Luisą ant ledo. Juk jis – lyg Kalėdų senelis, nematęs vasaros – tik atvirkščiai. Trakų ežero ledas tikrai vertas dėmesio ir čia saulėtą žiemos šaltą dieną yra daug poilsiautojų. Mokamose aikštelėse buvo pastatytas išnuomotas automobilis, žinant, kad nieko jam neatsitiks, nes ten yra saugoma. Taigi, ant ledo pasivaikščioti Luisui tikrai patiko, apėjo Galvės ežeru ir Trakų pilį. Nueita iki pat Užutrakio dvaro, o paskui labai išalkta. Tad žinoma pasivaišino ir tradiciniais totorių kibinais.

Pasivažinėjo po Vilnių

Paskui su išnuomotu automobiliu kolumbietį nuvežė į Vilnių. Buvo pasirinktas trumpas maršrutas, kurio metu aplankytas Gedimino kalnas, Užupio apžvalgos aikštelės, pravažiuota ir pro miegamuosius rajonus, nes tai tam tikra mūsų miesto egzotika, kurios nesutiksi Vakarų šalyse, juo labiau, Kolumbijoje. Galiausiai atvykta į Lazdynus ir išsilaipinta prie TV bokšto.

Sužavėjo Televizijos bokštas

Keista besisukanti antena – tokių architektūros paminklų galima rasti ir kitose posovietinio bloko šalyse, tačiau tik čia, kaip sakė pats Luisas, viskas taip įdomiai matosi. Estijoje taip pat yra TV bokštas, tačiau jis nustumtas gerokai į miesto pakraštį, šalia didelių prekybos bazių, tad vaizdas ten kitoks Taline. O štai Vilniuje tikrai įdomu, nes TV bokštas yra beveik centre ir iš jo tikrai matosi visas Vilnius.

Kaune aplankė gyvūnus

Kitas maršrutas kitą dieną – kelionė į Kauną. Nuostabų miestą, kuris su kiekviena diena tik gražėja. Automobiliu buvo smagu lėkti autostrada ir vos per valandą pasiekti Kauną. Čia didžiausią įspūdį svečiui iš Kolumbijos paliko zoologijos sodas, kadangi jame aptiko ir gyvūnų iš savo gimtinės, ir pamatė, kaip atrodo šiauriniai, lietuviški ir kitokie gyvūnai. Tik, aišku, buvo gaila dėl neidealių laikymo sąlygų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *