Ką veikti Palangoje? Poilsiautojo gidas

Jeigu norite investuoti į Nekilnojamąjį turtą, tikrai žinote, kad naujas butas Palangoje bus visada gera investicija. Ten turistų srautai didžiausi visoje Lietuvoje, ir iš turizmo gali gyventi visi, kas tik nori, o ypač, turintieji nekilnojamojo turto. O jeigu esate turistas, ką ten veikti?

Išsirinkite patogią nakvynę

Pajūryje būstasTaigi, norint išsirinkti, kur gyventi, verta susipažinti su pasiūla. Jeigu finansai nespaudžia, galite sau leisti pasimėgauti pačiais geriausiais apartamentais Tą turbūt jums pasiūlytų naujas gyvenamųjų namų kvartalas Palangoje, kur ir vieta gera, ir erdvės naujos bei gražios. Patogi nakvynė svarbi poilsiui, kadangi jums turi būti patogu pareiti ir nueiti į erdves, kur ilsėsitės: pajūrį, pagrindinę gatvę, koncertų erdves ir pan.

Poilsiaukite paplūdimyje

Taigi, jeigu jau išsirinkote, kur gyventi – pagal kišenę ir poreikius – metas poilsiauti. Žinoma, pagrindinis dalykas, kuris pritraukia žmones į paplūdimį, yra noras poilsiauti prie jūros. Kai jūros taip nedaug – norisi turėti ją kone visą. Jeigu tik orai geri, žmonės tiesiog plūsta į pajūrį, ir jūs veikiausiai esate vieni iš tokių poilsiautojų. Tai visiškai suprantama, nes smagu taip leisti laiką. Nieko per daug nereikia galvoti, tik pasiimti savo maudymosi krepšį ir eiti pasimėgauti saulės voniomis, jūros ošimu, nuostabiu oru ir laiku.

Palydėkite saulę ant tilto

Kita pramoga, kuri yra garsi jau daug metų – tai saulės palydėjimas ant jūros kranto. Kam gi tai nepatiktų? Tikrai ypatingas ir nuostabus dalykas. Palangos tiltas ilgas, platus, talpinantis tiek poilsiautojų, kiek jų sulipa ant tilto. Nuėjus iki galo, jautiesi kaip jūros viduryje – jūra tamsi, audringa, banguota, švilpia vėjai, šalta. Kai kas eina per saulėlydį iki galo, kiti būna tilto pradžioje, specialiai tam skirtoje zonoje ant suolelių, ir gėrisi nuostabiu reginiu.

Klausykitės muzikos LRT terasoje

Jeigu ieškote tikrai kokybiškos vietos, kur galėtumėte ir skaniai pavalgyti, ir atsigerti, ir jaustis kultūringoje bei gražioje aplinkoje, o galbūt dar ir nuostabų koncertą paklausyti – tai LRT muzikos terasa ir kavinė yra tikrai labai gera vieta Palangoje. Tokių kokybiškų vietų šiame mieste atsiranda ir daugiau. Ne visi juk žmonės nori klausytis popso ir sėdėti pigiose kavinėse.

Aplankykite išskirtines vietas

Aplankykite grafo Tiškevičiaus rūmus, kitaip vadinamus Gintaro muziejumi. Bet juk įspūdingi yra patys rūmai, o galbūt net ne gintarai tame muziejuje.

Apžiūrėkite bažnyčią – ji tikrai išskirtinė, raudonų plytų, gotikinė.

Išsinuomokite dviračius ir tyrinėkite pušynus, važiuokite iki pat Šventosios ar Klaipėdos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *