Kaip atidaryti interneto parduotuvę?

PasiūlymaiPažvelgę į 1a.lt parduotuvę, pamatysite, kad tai didžiulis sėkmingas verslas. Kažkada, prieš 10 – 15 metų nebuvo galima įsivaizduoti, kad internetinė prekyba taps tokia populiaria, sėkminga ir dažnai visai išstums iš gyvenimo įprastą prekybą. Deja, taip yra, ir jūs galbūt irgi pagalvosite, kad norėtumėte atidaryti savo interneto parduotuvę. Ne tokią kaip 1A, nes tokia jau yra, tačiau savo. Nuo ko pradėti?

Apmąstykite ir parašykite savo verslo planą

Pirmas žingsnis – atidus planavimas. Turite nuspręsti, kuo prekiausite ir kodėl. Kiekvienas sprendimas turės savo riziką, todėl reikės galvoti, ar atsipirks. Prekiauti geriausiai sekasi tais dalykais, kurie jums patiems labai įdomūs, ir kurių trūksta rinkoje, kurie yra išskirtiniai, ir kai nėra daug konkurentų. Todėl jums reikės išsityrinėti rinką, įvertinti, kas dar tais dalykais prekiauja, kur žmonės dažniausiai perka tuos dalykus, ir ar tai apskritai pelninga. Pradžioje galėsite pabandyti prekiauti tam tikrais dalykais labai mažais kiekiais, tiesiog siekiant testuoti. Tarkime, pradžioje įdėti galite kur nors kelis skelbimus, kad pardavinėjate tam tikrą produkciją, ir pažiūrėti, ar kas nors perka. Savo verslo planą turėsite apmąstyti labai detaliai. Skausminga, tačiau būtina dalis bus detalus biudžetas ir jo įvertinimas net ir su blogiausiais prekybos scenarijais, netgi savo būsimo bankroto numatymas. Gal tai ir apkarpys svajonei sparnus, kita vertus, kam pradėti savo internetinį knygyną, jeigu atlikus analizę paaiškėja, kad su juo tikrai išeisite į minusą? Verčiau tuomet toliau skaityti knygas ir jomis neprekiauti, o galvoti efektyvesnį verslo planą.

Sukurkite tinklapį

Antrasis žingsnis bus interneto svetainės, prekybos platformos sukūrimas. Jeigu planuosite pradėti nedidelėje nišoje, tik su keliomis prekėmis, galite naudotis esamomis svetainių kūrimo platformomis. Už mokamą planą galima labai lengvai susikurti interneto svetainę, kuri bus parduotuvės tipo, per ten netgi galimai jau bus prijungtas PayPal ar kreditinių aptarnavimo mechanizmas. Taigi, jums nereikės labai daug rūpintis. Turite surasti ir tinkamą dizainerį, kuris sukurtų jums logotipus, vizualiką. Taip pat reklamos žmogų, su kuriuo sugalvotumėte pavadinimus, tekstus. Jeigu norėsite plėstis į tokią didelę parduotuvę kaip 1A.lt, reikės tą daryti vėliau. Kai jau būsite gavę daugiau pajamų, galėsite samdyti programuotoją ir sukurti didelę jūsų poreikius atitinkančią svetainę.

Reklama

Vėliau jums reikės ne tik stengtis tinkamai išvystyti pardavimų tinklą, bet ir nepamiršti reklamos. Kadangi pardavimai bus internete, tai ir reklama turės būti daugiausiai skaitmeninėje erdvėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *